12-14 aprel tarixlərində Bakının ən dəbdəbəli məkanlarından biri olan Four Seasons otelində Millionaire Concept platforması tərəfindən keçirilmiş “The Globe Gala” adlı üç günlük tədbir gerçəkləşmişdir. Tədbirin son günündə lüks həyat tərzi, moda və biznes dünyasındakı yenilikləri əks etdirən iştirakçılara zəngin proqramlar və unikal təcrübələr təqdim edilmişdir. Qeyd edək ki, Millionaire Concept iş dünyasının tanınmış simalarını bir araya gətirən beynəlxalq mükafatlandırma mərasimidir.
Tədbirdə iştirak edənlərin arasında dizayn və funksionallığı ustalıqla birləşdirən yaradıcılığı ilə seçilən Merve Derya Atmaca öz yerini almışdı. Merve, 1993-cü ildə Ankarada dünyaya gəlmişdi. Çankaya Universitetində Beynəlxalq Ticarət üzrə təhsil almış Atmaca, 2017-ci ildən etibarən Atmacaoğlu Qrupunu təmsil edərək enerji, tikinti, mebel və memarlıq sahələrində fəaliyyət göstərmişdi. Eyni zamanda Baroque Furniture & Architecture brendinin təsisçisi olmuşdu.
O, klassik Barok üslubunu müasir dizayn elementləri ilə vəhdətə gətirərək, hər bir müştəri üçün fərdi yanaşma əsasında yaradılan orijinal memarlıq layihələri təqdim edirdi. Atmacanın rəhbərliyi ilə marka, estetik və funksionallığı bir araya gətirən fərdiləşdirilmiş dizaynlarla seçilirdi. O, “İnkişaf, öyrənmək və kəşf prosesi mənim üçün həmişə həyəcanverici olub” sözləri ilə işinə olan sevgisini ifadə etmişdi.
Tədbirin ən diqqət çəkən simalarından biri olan Merve Derya Atmaca 14 aprel 2025-ci ildə “The Globe Gala” gecəsində uğurlarına görə “İlin Uğurlu Biznes Xanımı” mükafatına layiq görülmüşdür.

From April 12 to 14, a three-day event titled “The Globe Gala” was held at one of Baku’s most luxurious venues — the Four Seasons Hotel — organized by the Millionaire Concept platform. On the final day, participants from the worlds of luxury lifestyle, fashion, and business were offered rich programs and unique experiences. It should be noted that Millionaire Concept is an international award ceremony bringing together prominent figures of the business world.
Among the participants was Merve Derya Atmaca, known for her creative vision that skillfully blends design and functionality. Born in 1993 in Ankara, Merve studied International Trade at Çankaya University. Since 2017, she has represented the Atmacaoğlu Group, working across sectors such as energy, construction, furniture, and architecture. She is also the founder of the Baroque Furniture & Architecture brand.
Combining classical Baroque style with modern design elements, she presented original architectural projects based on a personalized approach for each client. Under her leadership, the brand became known for customized designs that united aesthetics and functionality. “The process of growing, learning, and discovering has always been exciting for me,” she expressed about her passion for her work.
One of the most remarkable figures of the event, Merve Derya Atmaca, was awarded the title of “Successful Businesswoman of the Year” at The Globe Gala held on April 14, 2025.