12-14 aprel tarixlərində Bakının ən dəbdəbəli məkanlarından biri olan Four Seasons otelində Millionaire Concept platforması tərəfindən keçirilmiş “The Globe Gala” adlı üç günlük tədbir gerçəkləşmişdir. Tədbirin son günündə lüks həyat tərzi, moda və biznes dünyasındakı yenilikləri əks etdirən iştirakçılara zəngin proqramlar və unikal təcrübələr təqdim edilmişdir. Qeyd edək ki, Millionaire Concept iş dünyasının tanınmış simalarını bir araya gətirən beynəlxalq mükafatlandırma mərasimidir.
Tədbirdə iştirak edənlərin arasında dizayn və funksionallığı ustalıqla birləşdirən yaradıcılığı ilə seçilən Merve Derya Atmaca öz yerini almışdı. Merve, 1993-cü ildə Ankarada dünyaya gəlmişdi. Çankaya Universitetində Beynəlxalq Ticarət üzrə təhsil almış Atmaca, 2017-ci ildən etibarən Atmacaoğlu Qrupunu təmsil edərək enerji, tikinti, mebel və memarlıq sahələrində fəaliyyət göstərmişdi. Eyni zamanda Baroque Furniture & Architecture brendinin təsisçisi olmuşdu.
O, klassik Barok üslubunu müasir dizayn elementləri ilə vəhdətə gətirərək, hər bir müştəri üçün fərdi yanaşma əsasında yaradılan orijinal memarlıq layihələri təqdim edirdi. Atmacanın rəhbərliyi ilə marka, estetik və funksionallığı bir araya gətirən fərdiləşdirilmiş dizaynlarla seçilirdi. O, “İnkişaf, öyrənmək və kəşf prosesi mənim üçün həmişə həyəcanverici olub” sözləri ilə işinə olan sevgisini ifadə etmişdi.
Tədbirin ən diqqət çəkən simalarından biri olan Merve Derya Atmaca 14 aprel 2025-ci ildə “The Globe Gala” gecəsində uğurlarına görə “İlin Uğurlu Biznes Xanımı” mükafatına layiq görülmüşdür.

С 12 по 14 апреля в одном из самых роскошных мест Баку — отеле Four Seasons — состоялось трёхдневное мероприятие “The Globe Gala”, организованное платформой Millionaire Concept. В завершающий день участникам, представляющим мир роскошного образа жизни, моды и бизнеса, была предложена насыщенная программа и уникальный опыт. Отметим, что Millionaire Concept — это международная премия, объединяющая известных представителей делового мира.
Среди участников мероприятия была и Мерве Дерья Атмажа, выделяющаяся своим творческим подходом, умело сочетающим дизайн и функциональность. Мерве родилась в 1993 году в Анкаре. Получив образование по специальности «Международная торговля» в Университете Чанкая, с 2017 года она представляла группу Atmacaoğlu, осуществляя деятельность в сферах энергетики, строительства, мебели и архитектуры. Также она является основательницей бренда Baroque Furniture & Architecture.
Она представила оригинальные архитектурные проекты, создаваемые с индивидуальным подходом к каждому клиенту, объединяя классический барочный стиль с современными дизайнерскими элементами. Под её руководством бренд отличался персонализированными дизайнами, сочетающими эстетику и функциональность. «Процесс развития, обучения и открытия для меня всегда захватывающий», — делилась Мерве своей страстью к работе.
Одна из самых заметных персон мероприятия — Мерве Дерья Атмажа — была удостоена награды «Успешная бизнес-леди года» на гала-вечере “The Globe Gala”, состоявшемся 14 апреля 2025 года.