Ötən ayın 14-də, 2025-ci il tarixində Bakıda “The Globe Gala”nın yeni tədbiri gerçəkləşdi. Şəhərin ən gözoxşayan məkanlarından biri olan Four Seasons Hoteldə keçirilən “The Globe Gala” tədbiri iş dünyasının tanınmış simalarını bir araya gətirdi. “Millionaire Concept” platformasının təşkil etdiyi tədbir lüks həyat tərzi, moda və biznes sahəsindəki yeniliklərlə yadda qaldı.
Anastasiya Kazantseva hələ məktəb illərində musiqiyə və yaradıcılığa böyük maraq göstərib. Beş yaşından etibarən incəsənət məktəbində fortepiano üzrə təhsil alan gənc istedad beynəlxalq müsabiqələrdə birinciliklər qazanaraq, böyük simfonik orkestrlə çıxış etməyə nail olub.
Musiqiyə olan sevgisi illər keçdikcə daha da güclənib. Fortepiano ifasına vokal bacarıqları, nitq sənəti və modellinq də əlavə olunub. Gözoxşayan xarici görünüşü sayəsində Anastasiya gözəllik müsabiqələrində qalib gəlib, “Miss Dubai” tituluna layiq görülüb, Playboy Monaco jurnalının üz qabığında yer alıb və nüfuzlu podiumlarda model kimi çıxış edib.
RU TV kanalına verdiyi müsahibəsində Anastasiya bildirib ki, musiqidə uğur qazanmaq yalnız peşəkar yanaşma və daimi özünüinkişaf sayəsində mümkündür. Onun mahnıları “Jara”, “Music Box” və “RU TV” kimi televiziya kanallarının canlı efirlərində səsləndirilib. Kazantseva “İlin sıçrayışı”, “Üz qabığının siması” və “Rusiyanın ən gözəl 100 qadını” kimi müxtəlif nominasiyalar üzrə mükafatlara layiq görülüb.
Hazırda sənətçi qadın sevgisinə, təbiətin və kainatın ucalığına, sonsuzluqla vəhdətə həsr olunmuş dörd yeni trekin təqdimatına hazırlaşır. Anastasiya Kazantsevanın həyat yolu bir daha sübut edir ki, istedad və əzm həmişə uğur və tanınma ilə nəticələnir. Onun yaradıcı uğurlarının önə çıxması ilə “The Globe Gala”da Anastasiya Kazantseva “İlin Məşhur Müğənnisi” mükafatına layiq görülmüşdür

14 апреля 2025 года в Баку состоялось новое мероприятие “The Globe Gala”. Торжество прошло в одном из самых престижных мест города — отеле Four Seasons. Организованное платформой “Millionaire Concept”, мероприятие запомнилось своей роскошной атмосферой, новинками в сфере моды и бизнеса, а также собранием известных представителей делового мира.
Анастасия Казанцева проявила интерес к музыке и творчеству ещё в школьные годы. С пяти лет она обучалась в музыкальной школе по классу фортепиано, участвовала и побеждала в международных конкурсах, а также выступала с большим симфоническим оркестром.
С годами её любовь к музыке только усиливалась. К фортепиано добавились вокал, ораторское искусство и моделинг. Благодаря своей яркой внешности Анастасия одерживала победы в конкурсах красоты, получила титул «Miss Dubai», появилась на обложке журнала Playboy Monaco и участвовала в престижных модных показах.
В интервью телеканалу RU TV Анастасия отметила, что добиться успеха в музыке можно только благодаря профессиональному подходу и постоянному самосовершенствованию. Её треки звучали в прямом эфире таких телеканалов, как «Жара», Music Box и RU TV. Казанцева была удостоена наград в номинациях «Прорыв года», «Лицо с обложки» и «Топ-100 самых красивых женщин России».
На данный момент певица готовит к выпуску четыре новых трека, посвящённых женской любви, величию природы и вселенной, а также слиянию с вечностью. История Анастасии Казанцевой ещё раз доказывает, что талант и настойчивость неизменно ведут к успеху и признанию.
За творческие достижения Анастасия Казанцева была удостоена награды «известная певица года» на мероприятии “The Globe Gala”.