Türkiyənin məşhur aparıcısı və aktrisası Özge Ulusoy yeni prosedurlar üçün beynəlxalq tibb aləmində önəmli yeri olan həkim Fidan Mustafayevaya müraciət edib. Həkim bu barədə məlumatı İnstaqram səhifəsində izləyiciləri ilə bölüşüb.
"Keçən il Bakıda Özge Ulusoyla görüşümüz oldu. O, paytaxtımızın ev sahibliyi etdiyi beynəlxalq tədbirdə aparıcı idi. Onunla danışdıq və o, yeni prosedurlarla bağlı mənimlə əlaqə saxlayacağını dedi. Vəssalam, bu, mənimlə əlaqə saxladı. Özge Ulusoyla Türkiyəyə səfərimiz zamanı tanış olduq. İlk NFT rəsmimizi ona hədiyyə etdim".
Qardaş Azərbaycanın və ölkəmizin ən çox axtarılan həkimlərindən olan Fidan Mustafayeva dəfələrlə beynəlxalq seminar, konfrans və tibbi forumlarda məruzəçi kimi çıxış edib. Bu illər ərzində o, Azərbaycanın və dünyanın səhiyyə xidmətlərində böyük uğurlar qazanıb, xəstələrin etimadını və rəğbətini qazanıb. Peşəkar həkim eyni zamanda onlarla tələbə yetişdirmiş və kosmetologiyaya yeni başlayanlar üçün “Estetika” tədris kitabını nəşr etdirmişdir. Bu tədris kitabı gənc kosmetik mütəxəssislər üçün çox vacib və faydalı tədris vəsaitidir.

Известная турецкая телеведущая и актриса Озге Улусой обратилась к доктору Фидан Мустафаевой, занимающей важное место в международном медицинском мире, для получения новых процедур. Об этом доктор поделился со своими подписчиками на своей странице в Instagram.
«В прошлом году у нас была встреча с Озге Улусой в Баку. Она была ведущей на международном мероприятии, проводимом в нашей столице. Мы поговорили с ней, и она сказала, что свяжется со мной по поводу новых процедур. дней. С Озге Улусоем мы познакомились во время нашего визита в Турцию. Я подарил ему наш первый рисунок NFT».
Фидан Мустафаева, один из самых востребованных врачей братского Азербайджана и нашей страны, неоднократно выступала на международных семинарах, конференциях и медицинских форумах. За эти годы она добилась больших успехов в службах здравоохранения Азербайджана и мира, завоевала доверие и симпатию пациентов. В то же время профессиональный врач обучил десятки студентов и издал учебное пособие «Эстетика» для начинающих косметологов. Это учебное пособие является очень важным и полезным учебным пособием для молодых специалистов в области косметологии.