Türkiyənin məşhur aparıcısı və aktrisası Özge Ulusoy yeni prosedurlar üçün beynəlxalq tibb aləmində önəmli yeri olan həkim Fidan Mustafayevaya müraciət edib. Həkim bu barədə məlumatı İnstaqram səhifəsində izləyiciləri ilə bölüşüb.
"Keçən il Bakıda Özge Ulusoyla görüşümüz oldu. O, paytaxtımızın ev sahibliyi etdiyi beynəlxalq tədbirdə aparıcı idi. Onunla danışdıq və o, yeni prosedurlarla bağlı mənimlə əlaqə saxlayacağını dedi. Vəssalam, bu, mənimlə əlaqə saxladı. Özge Ulusoyla Türkiyəyə səfərimiz zamanı tanış olduq. İlk NFT rəsmimizi ona hədiyyə etdim".
Qardaş Azərbaycanın və ölkəmizin ən çox axtarılan həkimlərindən olan Fidan Mustafayeva dəfələrlə beynəlxalq seminar, konfrans və tibbi forumlarda məruzəçi kimi çıxış edib. Bu illər ərzində o, Azərbaycanın və dünyanın səhiyyə xidmətlərində böyük uğurlar qazanıb, xəstələrin etimadını və rəğbətini qazanıb. Peşəkar həkim eyni zamanda onlarla tələbə yetişdirmiş və kosmetologiyaya yeni başlayanlar üçün “Estetika” tədris kitabını nəşr etdirmişdir. Bu tədris kitabı gənc kosmetik mütəxəssislər üçün çox vacib və faydalı tədris vəsaitidir.

Turkey's famous presenter and actress Özge Ulusoy applied to doctor Fidan Mustafayeva, who has an important place in the international medical world, for new procedures. The doctor shared this information with his followers on his Instagram page.
"Last year we had a meeting with Özge Ulusoy in Baku. She was the presenter at an international event hosted by our capital. We talked to her and she said she would contact me about the new procedures. And that's it, she contacted me these days. With Özge Ulusoy We met during our visit to Turkey. I gave him our first NFT drawing as a gift."
Fidan Mustafayeva, one of the most sought after doctors in brother Azerbaijan and our country, has been a speaker at international seminars, conferences and medical forums many times. During these years, she achieved great success in the health services of Azerbaijan and the world, and gained the trust and sympathy of the patients. At the same time, the professional doctor trained dozens of students and published the teaching book "Aesthetics" for beginners in cosmetology. This teaching book is a very important and useful teaching aid for young cosmetic professionals.