Son olaraq dünya şöhrətli simaları bir araya gətirən 76-cı Kann Film Festivalında yer alan cazibədar model Anastasiya Dımçenko dünya mətbuatının diqqətini çəkib.Model, influencer, aktrisa və işgüzar xanım Anastasiya Dımçenko moda sənayesində yüksələn gənc ulduzlardan biridir.
Ilkin fəaliyyətinə model olaraq başlayan Anastasiya Dımçenko, tez bir zamanda adından söz etdirməyi bacarır. 18 yaşında Çində ilk modellik müqaviləsini imzalayan moda dünyasının parlaq siması qısa zamanda Avropanı fəth edir. Növbəti dayanacaq Avropanın moda paytaxtı Milan idi. Bir müddət burada yaşayan gənc model, istedadı və qətiyyəti ilə beynəlxalq arenada ön plana çıxmağı bacarır. Belə ki, cazibədar model 2018-ci ildə İtaliyada “World Top Model” adını qazanır. Nüfuzlu layihənin qalibi olmaq onun reputasiyasını daha da möhkəmləndirir.
Gözəlliyi ilə göz qamaşdıran gənc model İtaliyanın "Eva Stelle", Rusiyanın "Radius" və İspaniyanın "Starview" kimi qlobal dərgilərinə poz verir. Eyni zamanda işgüzar xanım kimi özünü sınayan Anastasiya Dımçenko üç fərqli qoxudan ibarət ətir kolleksiyasının sahibidir. Milanda istehsal olunan Dolce Anastasiia, Sensual Anastasiia, Uniseks və Charming Anastasiia onun özünəməxsus üslubunun göstəricisidir.
Bütün bunlarla yanaşı həm də, aktisa kimi fəaliyyət göstərən Anastasiya Dımçenko Rusiya və İtaliyada müxtəlif televiziya layihələrində iştirak edib. Hazırda Londonda yaşayan cazibədar model, aktrisalıq karyerasının üzərində çalışır.

The attractive model Anastasiia Dymchenko, who took part in the 76th Cannes Film Festival, which brought together world-famous faces, attracted the attention of the world press. Model, influencer, actress and businesswoman Anastasiya Dymchenko is one of the rising young stars in the fashion industry.
Anastasiya Dymchenko, who started her career as a model, quickly made a name for herself. The bright face of the fashion world, who signed her first modeling contract in China at the age of 18, quickly conquered Europe. The next stop was Milan, the fashion capital of Europe. The young model, who has lived here for some time, manages to come to the fore in the international arena with her talent and determination. So, the charming model won the title of "World Top Model" in Italy in 2018. Winning a prestigious project further cements his reputation.
Dazzling with her beauty, the young model poses for global magazines such as "Eva Stelle" of Italy, "Radius" of Russia and "Starview" of Spain. At the same time, Anastasiya Dymchenko, who tries herself as a business woman, is the owner of a perfume collection consisting of three different scents. Made in Milan, Dolce Anastasiia, Sensual Anastasiia, Unisex and Charming Anastasiia are indicative of her unique style.
In addition to all this, Anastasia Dymchenko, who works as an actress, participated in various television projects in Russia and Italy. Currently living in London, the attractive model is working on her acting career.