77-ci Kann Film Festivalında mükafata layiq görülən Natalia De Qraaf uğurlarını artırmaqda davam edir. Peşəkar kosmetoloqun karyerası yüksələn xətlə gedir.
Natalia De Qraafın tibbə marağı gənc yaşlarından ailəsinin təsiri ilə başlayıb. 1998-ci ildə Lvov Tibb Universitetini bitirdikdən sonra o, təcrübəsini Hollandiyanın Leiden Universitetində davam etdirib. Hollandiya Kosmetik Tibb Assosiasiyasının xüsusi üzvü Natalia De Qraaf 15 illik tibbi təcrübəyə malikdir.
Öz perspektivini gözəllik standartlarına çatdırmaq üçün Natalia De Qraaf 2011-ci ildə Maye Gözəllik Klinikasını təsis etdi. Onun klinikasında xəstələrin öz həkimlərini seçmək imkanı var. İstedadlı həkimlər komandası ilə Liquid Beauty Clinic ən son estetik prosedurlar üzrə ixtisaslaşmışdır.
Kosmetologiyada ən son yenilikləri uğurla tətbiq edən Liquid Beauty "Rus dodaqları" və "Yastı dodaqlar" kimi trendlərdə liderlik edir.
"Harper's Bazaar" filmindəki uğurlarına görə tanınan Natalia De Qraaf 3 iyul 2024-cü ildə beynəlxalq "Millionaire Concept Gala" tədbirində "İlin uğurlu iş qadını" adına layiq görüldü.

Natalia De Graff, who was awarded at the 77th Cannes Film Festival, continues to add to her successes. The professional cosmetologist's career is on an upward trajectory.
Natalia De Graaf's interest in medicine began at a young age due to her family's influence. After graduating from Lviv Medical University in 1998, she furthered her experience at Leiden University in the Netherlands. A special member of the Dutch Association of Cosmetic Medicine, Natalia De Graaf has 15 years of medical practice.
To bring her own perspective to beauty standards, Natalia De Graaf founded the Liquid Beauty Clinic in 2011. At her clinic, patients have the opportunity to choose their own doctors. With a team of talented doctors, the Liquid Beauty Clinic specializes in the latest aesthetic procedures.
Successfully applying the latest innovations in cosmetology, Liquid Beauty leads in trends such as "Russian lips" and "Flat lips"
Recognized for her achievements in “Harper's Bazaar,” Natalia De Graaf was awarded the title “Successful Businesswoman of the Year” on July 3, 2024, at the international “Millionaire Concept Gala” event