Yekaterina Quşan, kvant psixologiyası və enerji praktikaları, şəxsi və peşəkar dəyişim ilə məşğul olur. Onun fəaliyyətlərini əvəzolunmaz edən hissə isə, qadınların enerjisini gücləndirmək və onların müəyyən olunmuş məqsədlərə çatmasına kömək etməsidir.
Yekaterina, müəlliflik metodları, kvant psixologiyası və enerjetik praktikalardan istifadə edərək, şəxsi və peşəkar inkişaf sahəsində böyük uğurlara imza atan mütəxəssisdir. Pedaqogika və təlimçilikdən başlayan fəaliyyəti illər ərzində rəqs, psixologiya və şəxsi brendlərin yaradılması sahələrində insanlara reallıqlarını idarə etməyi öyrətməklə genişlənmişdir.
Peşəkar fəaliyyəti sadəcə biznes və şəxsi brend yaradılması ilə məhdudlaşmır. Onun müalicəvi yanaşmaları ilə sağlamlıq problemləri olan insanlar şəfa tapır, ümidini itirmiş şəxslər yeni güc qazanır. Xüsusilə, illərlə sonsuzluq diaqnozu ilə mübarizə aparan və hamilə qalmaq arzusu ilə yaşayan qadınlar onun unikal metodları sayəsində analıq sevincini yaşayıblar. Bu uğurlar sadəcə təsadüfi möcüzələr deyil, onun kvant psixologiyası əsasında işləyib hazırladığı metodların nəticəsidir. Kvant Psixologiyası, Yəni, düşüncə prosesindən kənarda yaşanan prosesdir. Bu, o deməkdir ki, fikirlərdən kənara çıxaraq kainatın bir parçası halına dönüşürsən.
Yekaterina Quşan, 15 illik təcrübəyə malik biznes mentordur. Fərdi konsultasiyalarda da uğur qazanaraq biznes liderləri və böyük holdinqlərə rəhbərlik edən şəxslərlə işləyib, onların komandalarının psixoloji vəziyyətini yaxşılaşdırmağa dəstək olub. Onun yanaşması, insanlara enerjilərini bərpa etməklə, daxili harmoniyanı tapmaqda və real həyatda uğur qazanmaqda kömək edir.
Yekaterina, Moldaviya Respublikasında ən böyük layihəsini — “Pro New Life” adlı unikal yeniyetmələr akademiyasını həyata keçirir. Bu akademiya peşə seçiminə kömək edir, keyfiyyətli asudə vaxt təmin edir, mənəvi tərbiyə ilə məşğul olur, regionun gənclər hərəkatlarını və istedadlarını dəstəkləyir, həmçinin müxtəlif sahələrdə ən yaxşı mütəxəssisləri hazırlayır. Akademiya çərçivəsində bir neçə istiqamət fəaliyyət göstərir: rəqs və tikiş akademiyaları, estetik gimnastika, çempionatların keçirildiyi güc idman növləri, gözəllik sahəsi, körpələr üçün futbol akademiyası, aparat kosmetologiyası akademiyası və tibb işçiləri üçün ixtisasartırma kursları, musiqi akademiyası və DJ məktəbi, gənc istedadların dəstəklənməsi, kulinariya akademiyası, həmçinin Yekaterinanın müəllif metoduna əsaslanan, psixologiyanı və yaradıcılığı birləşdirən aromaplastika akademiyası. Akademiyada həmçinin tematik gecələr, diskotekalar və qidalanma təşkil olunur, bunların hamısı yeniyetmələrin düzgün tərbiyəsi üçün böyüklərin nəzarəti altında həyata keçirilir. Layihə sosial təşəbbüsləri dəstəkləyən və innovativ layihələri inkişaf etdirən fəal gənclər hərəkatını əhatə edir. 3 dekabr 2024-cü il tarixində Yekaterina gənclərin inkişafına və genişmiqyaslı sosial layihələrin həyata keçirilməsinə verdiyi töhfəyə görə Millionaire Concept tərəfindən təşkil olunmuş qala-gecədə xüsusi mükafata layiq görülüb.

Екатерина Гушан специализируется на квантовой психологии, энергетических практиках, а также на личных и профессиональных трансформациях. Уникальность её работы заключается в способности усиливать женскую энергию и помогать женщинам достигать поставленных целей.
Екатерина, профессионал, добившаяся значительных успехов в области личностного и профессионального развития, использует авторские методики, квантовую психологию и энергетические практики. Её деятельность, начавшаяся с педагогики и коучинга, с годами расширилась на области танцев, психологии и создания личных брендов, обучая людей управлять своей реальностью.
Её профессиональная деятельность не ограничивается бизнесом и созданием личных брендов. Благодаря её терапевтическим подходам люди с проблемами со здоровьем находят исцеление, а потерявшие надежду обретают новые силы. В частности, женщины, годами боровшиеся с диагнозом бесплодия и мечтавшие о материнстве, смогли испытать радость материнства благодаря её уникальным методикам. Эти достижения — не просто случайные чудеса, а результат методик, разработанных ею на основе квантовой психологии. Квантовая психология, то есть процессы, происходящие вне мыслительного процесса, позволяет выйти за пределы разума и стать частью вселенной.
Екатерина Гушан — бизнес-ментор с 15-летним опытом. Она также добилась успеха в персональных консультациях, работая с лидерами бизнеса и руководителями крупных холдингов, помогая улучшать психологическое состояние их команд. Её подход помогает людям восстановить энергию, найти внутреннюю гармонию и добиться успеха в реальной жизни.
Екатерина запускает самый масштабный проект в Приднестровской Молдавской Республике — “Pro New Life”, уникальную академию для подростков, которая помогает в выборе профессии, обеспечивает качественный досуг, занимается нравственным воспитанием, поддерживает молодежные движения и таланты региона, а также готовит лучших специалистов в различных сферах. В рамках академии работают направления: танцевальная и швейная академии, эстетическая гимнастика, силовые искусства с проведением чемпионатов, бьюти-сфера, футбольная академия для малышей, академия аппаратной косметологии и курсы повышения квалификации для медиков, музыкальная академия и школа диджеев, поддержка молодых талантов, академия кондитеров, а также академия аромапластики, основанная на авторском методе Екатерины, соединяющем психологию и творчество. В академии также организуются тематические вечера, дискотеки и питание, всё под контролем взрослых для правильного воспитания молодежи. Проект включает активное молодежное движение, поддерживающее социальные инициативы и развивающее инновационные проекты. За свой вклад в развитие молодежи и реализацию масштабных социальных проектов 3 декабря 2024 года Екатерина была удостоена специальной награды на гала-вечере, организованном Millionaire Concept.