Millionaire Concept-in ev sahibliyi etdiyi gala tədbiri 3 dekabr 2024-cü il tarixində Four Seasons Otelində baş tutmuşdur. Gecənin xüsusi qonaqlarından biri istedadlı Münəvvər Mustafazadə olub və o, Millionaire Concept-in rəsmi mükafatına layiq görülmüşdür.
Münəvvər Mustafazadə Qərb Universitetinin Hüquq fakültəsini bitirib. 21 ildir ki, saç və makiyaj ustası olaraq peşəkar fəaliyyət göstərir. Onun təkcə Azərbaycanda deyil, xarici ölkələrdə də tələbələri var. O, bir çox seminar və master-klassların təşkilatçısı olmuşdur.
Son 2 ildir ki, Münəvvər Mustafazadə Premium Wedding gəlinlik mağazasının qurucusu və sahibidir. Bu brend yalnız yüksək səviyyəli gəlinlik libaslarını təqdim edir. Münəvvər xanım hər bir libası öz zövqü ilə şəxsən seçir. O, bir biznes lideri olaraq qazandığı uğurları ilə gəlinlər, bu sahənin incəliklərini öyrənmək istəyən yüzlərlə həmkarı və tələbələri üçün nümunədir.
Onun gələcək hədəfləri və məqsədi yaratdığı premium brendi həm ölkəmizdə, həm də xaricdə tanınmış və nüfuzlu markalar arasında lider mövqelərə çıxarmaqdır. Münəvvər Mustafazadə 3 dekabr 2024-cü il tarixində Millionaire Concept tərəfindən mükafatla təltif olunmuşdur.

The gala event hosted by Millionaire Concept took place on December 3, 2024, at the Four Seasons Hotel. One of the evening’s distinguished guests was the talented Münəvvər Mustafazadə, who was honored with an official award from Millionaire Concept.
Münəvvər Mustafazadə graduated from the Law Faculty of Western University. She has been a professional hair and makeup artist for 21 years. Her students are not only from Azerbaijan but also from abroad. She has organized numerous seminars and masterclasses.
For the past two years, Münəvvər Mustafazadə has been the founder and owner of the Premium Wedding bridal boutique. This brand offers only high-end wedding dresses, each personally selected by her refined taste. As a business leader, she serves as an inspiration to brides, industry professionals, and aspiring learners.
Her goal is to elevate her premium brand to a leading position among prestigious names both in Azerbaijan and internationally. On December 3, 2024, Münəvvər Mustafazadə was honored with an award by Millionaire Concept.