Həyatın alqoritmasını və ritmini tutmağa bizlərə kömək edə biləcək bacarıqlı qadın Görkem Zuhal Akkuş, 3 dekabr 2024-cü ildə “Millionaire Concept” tərəfindən təşkil olunmuş qala gecəsində mükafata layiq görülmüşdür.
Görkəm Zuhal Akkuş 1992-ci ildə İstanbulda anadan olub. İbtidai təhsilini Mustafa Kamal İbtidai Məktəbində, orta təhsilini isə Şəhid Cengiz Sarıbaş Anadolu Liseyində başa vurub. İstanbul Aydın Universitetində Xarici Ticarət və Biznes ixtisasları üzrə təhsil alaraq 2016-cı ildə məzun olub. Məzun olduqdan sonra kommunikasiya sahəsində qismən iş təcrübəsi qazanıb.
Spiritual məsləhət sahəsində riyaziyyat və həndəsədən istifadə edərək kainatın dilini anlamağa yönəlik tədqiqatlar aparır. “Həyatın Alqoritmi Analitiki” adı ilə fərdi inkişaf və daxili transformasiya proseslərinə bələdçilik etməyi hədəfləyir.
Akkuş fərdi və qrup məsləhətləri, meditasiya və mindfulness seansları, seminarlar və “Həyatın Alqoritmi Analizi” kimi xidmətlər təqdim edir. Bu analiz metodu vasitəsilə, ad, soyad və doğum tarixinin insanın həyatına verdiyi mesajları riyazi məlumatlar əsasında aşkar etməyə kömək edir.
Görkəm Zuhal Akkuş eyni zamanda mədəni və humanitar fəaliyyətlərdə fəal iştirak etmişdir. O, öz sahəsindəki uğurları ilə yanaşı, sosial məsuliyyətli yanaşması və yüksək motivasiyası ilə də tanınır. Millionaire Concept adından Zuhal xanıma, gələcək seminarlarında və fəaliyyətlərində uğurlar arzulayırıq.

The talented Görkem Zuhal Akkuş, a woman who helps us grasp the algorithm and rhythm of life, was honored with an award at the gala night organized by “Millionaire Concept” on December 3, 2024.
Görkem Zuhal Akkuş was born in 1992 in Istanbul. She completed her primary education at Mustafa Kemal Primary School and her secondary education at Şehit Cengiz Sarıbaş Anatolian High School. She graduated from Istanbul Aydın University in 2016 with degrees in Foreign Trade and Business. After graduation, she gained some work experience in the field of communication.
In the field of spiritual counseling, she conducts research using mathematics and geometry to understand the language of the universe. Under the title of “Life Algorithm Analyst,” she aims to guide individuals in personal development and inner transformation processes.
Akkuş offers individual and group consultations, meditation and mindfulness sessions, seminars, and a service called “Life Algorithm Analysis.” Through this method, she helps uncover the messages that names, surnames, and birth dates carry into a person’s life based on mathematical data.
Görkem Zuhal Akkuş is also actively involved in cultural and humanitarian activities. In addition to her achievements in her field, she is known for her socially responsible approach and high motivation. On behalf of Millionaire Concept, we wish Ms. Zuhal success in her future seminars and endeavors.