Həyatın alqoritmasını və ritmini tutmağa bizlərə kömək edə biləcək bacarıqlı qadın Görkem Zuhal Akkuş, 3 dekabr 2024-cü ildə “Millionaire Concept” tərəfindən təşkil olunmuş qala gecəsində mükafata layiq görülmüşdür.
Görkəm Zuhal Akkuş 1992-ci ildə İstanbulda anadan olub. İbtidai təhsilini Mustafa Kamal İbtidai Məktəbində, orta təhsilini isə Şəhid Cengiz Sarıbaş Anadolu Liseyində başa vurub. İstanbul Aydın Universitetində Xarici Ticarət və Biznes ixtisasları üzrə təhsil alaraq 2016-cı ildə məzun olub. Məzun olduqdan sonra kommunikasiya sahəsində qismən iş təcrübəsi qazanıb.
Spiritual məsləhət sahəsində riyaziyyat və həndəsədən istifadə edərək kainatın dilini anlamağa yönəlik tədqiqatlar aparır. “Həyatın Alqoritmi Analitiki” adı ilə fərdi inkişaf və daxili transformasiya proseslərinə bələdçilik etməyi hədəfləyir.
Akkuş fərdi və qrup məsləhətləri, meditasiya və mindfulness seansları, seminarlar və “Həyatın Alqoritmi Analizi” kimi xidmətlər təqdim edir. Bu analiz metodu vasitəsilə, ad, soyad və doğum tarixinin insanın həyatına verdiyi mesajları riyazi məlumatlar əsasında aşkar etməyə kömək edir.
Görkəm Zuhal Akkuş eyni zamanda mədəni və humanitar fəaliyyətlərdə fəal iştirak etmişdir. O, öz sahəsindəki uğurları ilə yanaşı, sosial məsuliyyətli yanaşması və yüksək motivasiyası ilə də tanınır. Millionaire Concept adından Zuhal xanıma, gələcək seminarlarında və fəaliyyətlərində uğurlar arzulayırıq.

Талантливая женщина Гёркем Зухал Аккуш, которая помогает нам уловить алгоритм и ритм жизни, была удостоена награды на гала-вечере, организованном «Millionaire Concept» 3 декабря 2024 года.
Гёркем Зухал Аккуш родилась в 1992 году в Стамбуле. Начальное образование она получила в начальной школе Мустафы Кемаля, а среднее образование завершила в анатолийском лицее имени Шехида Дженгиза Сарыбаша. В 2016 году окончила Стамбульский университет Айдын по специальностям «Внешняя торговля» и «Бизнес». После выпуска получила некоторый опыт работы в сфере коммуникаций.
В области духовного консультирования она проводит исследования, используя математику и геометрию, чтобы понять язык Вселенной. Под названием «Аналитик алгоритмов жизни» она стремится направлять людей в процессах личностного роста и внутренней трансформации.
Аккуш предлагает индивидуальные и групповые консультации, сеансы медитации и осознанности (mindfulness), семинары, а также услугу «Анализ алгоритмов жизни». Этот метод анализа помогает выявить послания, которые имя, фамилия и дата рождения несут в жизнь человека, на основе математических данных.
Гёркем Зухал Аккуш также активно участвует в культурной и гуманитарной деятельности. Помимо своих достижений в профессиональной сфере, она известна своим социально ответственным подходом и высокой мотивацией. От имени Millionaire Concept мы желаем госпоже Зухал успехов в её будущих семинарах и деятельности.