Millionaire Concept platforması, 12-14 aprel tarixlərində Four Seasons Baku otelində lüks həyat tərzi, moda və biznes dünyasında yeni trendləri təqdim etmək məqsədilə üç günlük “The Globe Gala” tədbiri təşkil edəcək. Tədbir, müxtəlif proqramlarla zəngin olacaq və iştirakçılara unikal təcrübələr təqdim edəcək.
Merve Derya Atmaca, dizayn və funksionallığı birləşdirən yaradıcılığı ilə tanınır. 1993-cü ildə Ankarada doğan Atmaca, Çankaya Universitetində Beynəlxalq Ticarət təhsili alıb və 2017-ci ildən Atmacaoğlu Qrupunun nümayəndəsi kimi enerji, tikinti, mebel və memarlıq sahələrində fəaliyyət göstərir. Eyni zamanda, Baroque Furniture & Architecture markasının qurucusudur.
Atmaca, klassik Barok üslubunu müasir dizaynla birləşdirərək müştərilərinə bədii və orijinal memarlıq layihələri təqdim edir. Onun rəhbərliyi ilə marka, hər bir layihədə müştərinin ehtiyaclarını ön planda tutaraq fərdiləşdirilmiş dizayn təcrübəsi təqdim edir. Atmaca, “İnkişaf etmək, öyrənmək və kəşf etmək mənim üçün çox zövqlüdür” deyərək işini böyük həvəslə yerinə yetirdiyini vurğulayır.
Merve Derya Atmaca, bu tədbirdə mükafatlandırılacaq və öz sahəsindəki uğurları ilə diqqət mərkəzinə gələcək.

The Millionaire Concept platform will host a three-day event, “The Globe Gala,” from April 12-14 at the Four Seasons Baku Hotel. The event aims to present new trends in luxury lifestyle, fashion, and business, and will feature a variety of programs offering unique experiences to the participants.
Merve Derya Atmaca is known for her creativity that combines design and functionality. Born in 1993 in Ankara, Atmaca completed her education in International Trade at Çankaya University and has been working as a representative of Atmacaoğlu Group in the energy, construction, furniture, and architecture sectors since 2017. She is also the founder of the Baroque Furniture & Architecture brand.
Atmaca combines classical Baroque style with modern design to offer her clients artistic and original architectural projects. Under her leadership, the brand prioritizes customer needs and offers personalized design experiences for every project. Atmaca says, “Developing, learning, and discovering is very enjoyable for me,” emphasizing her passion for her work.
Merve Derya Atmaca will be honored at this event and will be in the spotlight for her achievements in her field.