Millionaire Concept platforması, 12-14 aprel tarixlərində Four Seasons Baku otelində lüks həyat tərzi, moda və biznes dünyasında yeni trendləri təqdim etmək məqsədilə üç günlük “The Globe Gala” tədbiri təşkil edəcək. Tədbir, müxtəlif proqramlarla zəngin olacaq və iştirakçılara unikal təcrübələr təqdim edəcək.
Merve Derya Atmaca, dizayn və funksionallığı birləşdirən yaradıcılığı ilə tanınır. 1993-cü ildə Ankarada doğan Atmaca, Çankaya Universitetində Beynəlxalq Ticarət təhsili alıb və 2017-ci ildən Atmacaoğlu Qrupunun nümayəndəsi kimi enerji, tikinti, mebel və memarlıq sahələrində fəaliyyət göstərir. Eyni zamanda, Baroque Furniture & Architecture markasının qurucusudur.
Atmaca, klassik Barok üslubunu müasir dizaynla birləşdirərək müştərilərinə bədii və orijinal memarlıq layihələri təqdim edir. Onun rəhbərliyi ilə marka, hər bir layihədə müştərinin ehtiyaclarını ön planda tutaraq fərdiləşdirilmiş dizayn təcrübəsi təqdim edir. Atmaca, “İnkişaf etmək, öyrənmək və kəşf etmək mənim üçün çox zövqlüdür” deyərək işini böyük həvəslə yerinə yetirdiyini vurğulayır.
Merve Derya Atmaca, bu tədbirdə mükafatlandırılacaq və öz sahəsindəki uğurları ilə diqqət mərkəzinə gələcək.

Платформа Millionaire Concept организует трехдневное мероприятие "The Globe Gala" с 12 по 14 апреля в отеле Four Seasons Baku. Мероприятие будет посвящено презентации новых тенденций в роскошном образе жизни, моде и бизнесе, и предложит участникам уникальные программы и впечатления.
Мерве Дерья Атмака известна своей креативностью, которая сочетает дизайн и функциональность. Родилась в 1993 году в Анкаре, Атмака получила образование в области международной торговли в Университете Чанкая и с 2017 года работает представителем группы Atmacaoğlu в сфере энергетики, строительства, мебели и архитектуры. Она также является основателем бренда Baroque Furniture & Architecture.
Атмака сочетает классический стиль барокко с современным дизайном, предлагая своим клиентам художественные и оригинальные архитектурные проекты. Под ее руководством бренд уделяет особое внимание потребностям клиентов и предлагает персонализированные дизайнерские решения для каждого проекта. Атмака говорит: "Развитие, обучение и открытие для меня – это большое удовольствие," подчеркивая свою страсть к работе.
Мерве Дерья Атмака будет награждена на этом мероприятии и привлечет внимание к своим достижениям в своей сфере.